Begroting 2015 - 2018

Maatschappelijke initiatieven

Lasten naar economische categorieën rgba(0,165,199,255) rgba(0,165,199,255) rgba(168,169,163,255) rgba(168,169,163,255) rgba(255,212,0,255) rgba(255,212,0,255) rgba(247,147,30,255) rgba(247,147,30,255) rgba(237,24,71,255) rgba(237,24,71,255) rgba(187,12,79,255) rgba(187,12,79,255) rgba(124,55,32,255) rgba(124,55,32,255) rgba(238,62,128,255) rgba(238,62,128,255) rgba(154,37,143,255) rgba(154,37,143,255) rgba(75,51,104,255) rgba(75,51,104,255) rgba(119,183,228,255) rgba(119,183,228,255) rgba(0,102,179,255) rgba(0,102,179,255) 1079.6711348.80800809.13544Baten naar economische categorieën rgba(0,165,199,255) rgba(0,165,199,255) rgba(168,169,163,255) rgba(168,169,163,255) rgba(255,212,0,255) rgba(255,212,0,255) rgba(247,147,30,255) rgba(247,147,30,255) rgba(237,24,71,255) rgba(237,24,71,255) rgba(187,12,79,255) rgba(187,12,79,255) rgba(124,55,32,255) rgba(124,55,32,255) rgba(238,62,128,255) rgba(238,62,128,255) rgba(154,37,143,255) rgba(154,37,143,255) rgba(75,51,104,255) rgba(75,51,104,255) rgba(119,183,228,255) rgba(119,183,228,255) rgba(0,102,179,255) rgba(0,102,179,255) 66.97878126.42200

Maatschappelijke initiatievenBegroting lasten primitief 2015Begroting baten primitief 2015Begroting saldo primitief 2015Begroting saldo primitief 2016Begroting saldo primitief 2017Begroting saldo primitief 2018
Resultaat voor bestemming1.938-671.8711.5351.5331.532

Mutaties reserves0-126-126000

Resultaat na bestemming1.938-1931.7441.5351.5331.532

Taken rgba(0,165,199,255) rgba(0,165,199,255) rgba(168,169,163,255) rgba(168,169,163,255) rgba(255,212,0,255) rgba(255,212,0,255) 1076.718600.05825860.83772

Maatschappelijke initiatievenBegroting lasten primitief 2015Begroting baten primitief 2015Begroting saldo primitief 2015Begroting saldo primitief 2016Begroting saldo primitief 2017Begroting saldo primitief 2018
Mutatie reserve WAP Poelenburg0-126-126000
Maatschappelijke participaties8120812811810810
Gebiedsmanagement zuidoost579-67512178178178
Gebiedsmanagement noord11011111111
Gebiedsmanagement bovenwijks4840484484483483
Apparaatslasten49049494949
Totaal1.935-1931.7411.5321.5311.530