Begroting 2015 - 2018

Sportvoorzieningen

Lasten naar economische categorieën rgba(0,165,199,255) rgba(0,165,199,255) rgba(168,169,163,255) rgba(168,169,163,255) rgba(255,212,0,255) rgba(255,212,0,255) rgba(247,147,30,255) rgba(247,147,30,255) rgba(237,24,71,255) rgba(237,24,71,255) rgba(187,12,79,255) rgba(187,12,79,255) rgba(124,55,32,255) rgba(124,55,32,255) rgba(238,62,128,255) rgba(238,62,128,255) rgba(154,37,143,255) rgba(154,37,143,255) rgba(75,51,104,255) rgba(75,51,104,255) rgba(119,183,228,255) rgba(119,183,228,255) rgba(0,102,179,255) rgba(0,102,179,255) 1339.76200966.05652366.05600175.883002512.05570Baten naar economische categorieën rgba(0,165,199,255) rgba(0,165,199,255) rgba(168,169,163,255) rgba(168,169,163,255) rgba(255,212,0,255) rgba(255,212,0,255) rgba(247,147,30,255) rgba(247,147,30,255) rgba(237,24,71,255) rgba(237,24,71,255) rgba(187,12,79,255) rgba(187,12,79,255) rgba(124,55,32,255) rgba(124,55,32,255) rgba(238,62,128,255) rgba(238,62,128,255) rgba(154,37,143,255) rgba(154,37,143,255) rgba(75,51,104,255) rgba(75,51,104,255) rgba(119,183,228,255) rgba(119,183,228,255) rgba(0,102,179,255) rgba(0,102,179,255) 50.853001083.84300

SportvoorzieningenBegroting lasten primitief 2015Begroting baten primitief 2015Begroting saldo primitief 2015Begroting saldo primitief 2016Begroting saldo primitief 2017Begroting saldo primitief 2018
Resultaat voor bestemming5.184-515.1335.4585.4995.409

Mutaties reserves176-1.084-908-1.375-792-484

Resultaat na bestemming5.360-1.1354.2254.0844.7074.925

Taken rgba(0,165,199,255) rgba(0,165,199,255) rgba(168,169,163,255) rgba(168,169,163,255) rgba(255,212,0,255) rgba(255,212,0,255) 5359.813220.00000

SportvoorzieningenBegroting lasten primitief 2015Begroting baten primitief 2015Begroting saldo primitief 2015Begroting saldo primitief 2016Begroting saldo primitief 2017Begroting saldo primitief 2018
Optisport81081808080
Sportaccomodaties4.095-514.0444.2684.2074.016
Optisport "belaste subsidies"5840584584584584
Uitvoering sportaccomodaties58058585858
Aparte opdrachten sport000101201302
Mutatie reserve sport a fonds perdu176-984-808-1.375-792-484
Apparaatslasten3660366367368368
Mutatie reserve Investeringsfonds0-100-100000
Totaal5.360-1.1354.2254.0844.7074.925